Sahilevleri Mah. Çoban Yıldızı Sok. No:2 Narlıdere / İZMİR

HAKKIMIZDA

Hayat; binlerce durağı, inişli çıkışlı yolları olan uzun bir yolculuk. Bu yolculukta bazı duraklar insanın hayatında unutulmaz değerler taşır.
Öyle değerler, öyle anılar yaşanır ki, bir fotoğraf karesi özetler bazen tüm yaşanmışlıkları. Bazen de o gün giyilmiş, yıllarca saklanan özel elbiseler…

Bordo Ailesi olarak dileğimiz, bu önemli yolculuklarda bizi yolunuzu mükemmelleştiren bir yol arkadaşı olarak görmeniz.

Bu arkadaş, sizin ilk defa gitmek istediğiniz bu yolda defalarca yürüdü. Ayağınıza takılacak taşları yoldan temizledi ve sizlere yol sonunda keyifle hatırlayacağınız bir serüven yaşattı.

20 yılın verdiği tecrübeyle İzmir’de düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarına farklı bir soluk getirmek için işte bu misyonla hareket ediyoruz.

Her şeyden önce işimizi severek yapıyoruz. Hayatınızın dönüm noktası olan gecelerinizi kusursuzlaştırmak da bizim işimizin bir parçası. Sizin işiniz ise anın tadını çıkarmak ve misafirlerinizin güler yüzüne ortak olmak.

Bordo, yaz mevsimi organizasyonlarınız için açık kır bahçesini sunarken, kış mevsimi için de 500 kişilik kapalı balo salonunu sizler için sunuyor.

Kendi mutfağımızda hazırlanan lezzetli menülerimiz ile eğlencenin yanında damak keyfi de sunarken, kaliteli sunum ile misafirlerinize görsel şölen yaratıyoruz.

Gece boyu eğlenceyi hep canlı tutmak için işin ehli müzisyenlerden oluşan dev orkestramız ile unutulmayan ve sevilen şarkılarla konuklarınızı da eğlencenize dâhil ediyoruz.

Bordo, takvimini her geceye yalnızca bir organizasyon yaparak doldurur. Yani sizin gecenizde Bordo Ailesi sadece sizinle ilgilenir, tercih etmediğiniz açık/kapalı mekanda ekstra bir etkinlik asla düzenlemez.

Yolculuğunuz boyunca sizi asla yalnız bırakmayacak Bordo Ailesi olarak serüveninizi daha keyifli kılmak için size sıradışı hizmetler sunuyoruz. Gün batımı nikah organizasyonu, düğün sonrası DJ ile birlikte after party hizmeti, VIP araç imkanı gibi hizmetler ile gününüzü kolaylaştırırken, bu süreçte tamamen kendinizle ilgilenmenizi ve sorun yaşamamanızı sağlıyoruz.

Yolculuğunuzda sizi önemseyecek kusursuz ve ihtişamlı bir organizasyon ile gecenizi gülümsemelerle taçlandıracak bir yol arkadaşı arıyorsanız, Bordo Ailesi olarak size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bordo, yolunuza renk katar.

Teklif Al

Whatsapp

WHATSAPP
Teklif Al