Sahilevleri Mah. Çoban Yıldızı Sok. No:2 Narlıdere / İZMİR

Davetiye

Davetiye, evlilik ilanının bir göstergesidir. Tüm dost ve akraba çevresine dağıtacağınız davetiyeler, her yıl farklı konsept ve modellerde olması kafanızı karıştırabilir. Sizler için 2018 yılında tercih edilecek davetiye seçeneklerini derledik.

  1. Klasik davetiye

Hangi yıl olursa olsun doğal, zarif, sade tasarım ile yazıların bulunduğu davetiyeler her zaman tercih sebebidir. Davetiyenin amacını sadece düğün yeri ve tarih olarak nitelendirenlerin vazgeçilmez seçeneklerinden biridir. Abartı ve süslemeleri sevmeyen gelinlerimiz hiç alternatif aramadan aklınızdaki davetiyeyi belirlemenizi tavsiye ederiz.

  1. Rustik konspet

Geçtiğimiz yılın modası olan bu yıl da devam eden rustik konsept oldukça ilgi odağı. Kahve tonları, soft renkler, ahşap desenleri kapsayan kavram davetiye olarak da oldukça ilgi görüyor. Özellikle kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin, düğün mekânına uygun olarak benzer tonlarda tercih etmeleri düğünü daha da kusursuz kılıyor.

  1. Çılgın fikir arayanlar

Düğün davetiyesinden farklı bir düğün olacağı sinyalini vermek isteyenler için çılgın fikirlerde yok değil. Karikatür çizimli, üzerine tüy ve yapraklarla süslenmiş çeşitli davetiyeleri bulmak da mümkün. Bütçe açısından bu tip davetiyeler sizi yorabilir.

Kararınız ne olursa olsun, davetiyelerde düğününüzün açık adresini belirtmeyi, düğün günü iletişim kurulacak telefon numarasını yazmayı sakın ihmal etmeyin.

Teklif Al

Whatsapp

WHATSAPP
Teklif Al