Sahilevleri Mah. Çoban Yıldızı Sok. No:2 Narlıdere / İZMİR

Cool Gelin Olmanın 5 Sırrı

Seneler sonra torunlarınızın düğün fotoğraflarınıza bakıp; sizi arkadaşlarına göstererek, büyükannem ne kadar cool bir gelinmiş, diye hava atması hoşunuza gitmez miydi? İşte cool gelin olmanın 5 sırrı:

Cool Bir Aksesuar

Özel hayatında, iş yaşantısında, sosyal çevresinde son derece cool tanınan bir insan olsanız bile, sıra sizin düğününüze geldi mi birden hanım hanımcık ve geleneksel biri olup çıkmanız kuvvetle muhtemel. Fakat siz, ben neysem oyum; kendi düğünümde, gelinliğimin içerisinde de pekala cool çizgimden ödün vermeden boy gösterebilirim diyorsanız işte o zaman önce güneş gözlüklerini bir takın bakalım! Üstelik gündüz, dış mekan fotoğraf çekimlerinde ne kadar işinize yarayacağını göreceksiniz. Aman cool olayım derken abartıp hava karardıktan sonra da çıkartmayı unutmayın!

Dövmeler Fora

Eğer vücudunuzda bir dövme taşıyorsanız, cool gelin olmanın ikinci şartı, dövmenizi dışarıda bırakacak bir gelinlik modeli seçmeniz olacak. Tarzınıza uygun gelinlik modeli hangisi olursa olsun siz gelinliğinizi ve; şayet dövmeniz vücudunuzun sergilenecek bir yerinde ise, dekoltesini dövmenizin görüneceği şekilde seçin. 

 

Teklif Al

Whatsapp

WHATSAPP
Teklif Al